aboutus

Guangzhou Bouncia Inflatables Factory

Guangzhou Bouncia Inflatables Factory Guangzhou Bouncia Inflatables Factory Guangzhou Bouncia Inflatables Factory Guangzhou Bouncia Inflatables Factory Guangzhou Bouncia Inflatables Factory
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: Bouncia
No. Çalışanları: 50~80
Yıllık satış: >2,000,000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Guangzhou Bouncia Inflatables Factory is specialized in inflatable water park, water sports and other air sealed inflatable products. Guangzhou Bouncia Sisme Fabrikası şişme su parkı, su sporları ve diğer hava mühürlü şişme ürünleri uzmanlaşmıştır. We are 40 minutes drive from Guanzhou Baiyun International airport. Guanzhou Baiyun International Havaalanı'na arabayla 40 dakika uzaklıktadır. You're welcomed to visit us when you come to China. Çin'e geldiğinizde bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 

Bouncia 2009 yılında kurulmuş ve şimdi 7000 metrekare fabrika tesisi ve 70'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Bouncia ve diğer şişme fabrikası arasındaki fark, hava sızdırmaz şişirmelere odaklanıyoruz, özellikle

şişme su parkları oyunları. şimdi biz ana makineleri altında:

 
* 6 sıcak hava kaynak makinesi
 
* 1 büyük yüksek frekanslı kaynak makinesi (bu makine tutkal yerine birçok parçayı kaynaklayabilir ve kalite
daha kararlı)
 
* 1 küçük yüksek frekanslı kaynak makinesi
 
* 1 otomatik kesme makinası
 
* 1 takviye şeritleri kesme makinası (takviye şeritlerini kesmek için)
 
* 1 delme makinesi (parçaları delmek için)
 
* 1 kurutma fırını (parçalar için)
 
* 7 dikiş makinesi

 

Şişme su parkları ve diğer hava sızdırmaz ürünlerimizin kalitesi Çin'de en üst seviyededir ve ana pazarlarımız Avrupa ülkeleri ve ABD'dir.

 

İster perakendeci, toptancı veya şişme su parkı oyunlarıyla ilgilenen birey olun, içtenlikle sizinle çalışmayı umuyoruz!

 

Bizim avantajlarımız

 

1. EN ISO25649'a karşı her bir eleman için TÜV sertifikası


We are the only China supplier who got TUV certificate against EN ISO25649 for each single element, this means our quality and safety achieves to a high level. Her bir eleman için EN ISO25649'a karşı TÜV sertifikası alan tek Çin tedarikçisiyiz, bu da kalite ve güvenliğimizin yüksek bir seviyeye ulaştığı anlamına gelir. This certification is very helpful for you to apply for Bu sertifikasyon için başvurmanız çok yararlı lisans ve

buying insurance. sigorta satın almak. Our high quality product also can greatly reduce the repair rate and make your business keep running smoothly. Yüksek kaliteli ürünümüz de onarım oranını büyük ölçüde azaltabilir ve işinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilir. Here are the certificate number and tracking website: Sertifika numarası ve izleme web sitesi:

 

Z1 0927010004 Rev. 00

Z1 092701 0005 Rev. 00

https://www.tuev-sued.de/product-testing/certificates

 

2.Anti-UV ve ısı direnci malzemesi


Bouncia özelleştirilmiş anti UV ve ısı malzemesi kullanın, yüzen su parkının ömrünü, çoğu tedarikçinin kullandığı normal malzemeden% 30-50 daha uzun, özellikle güçlü UV ve yüksek sıcaklık alanı için yapar.

 

3.Çift Bağlantı Sistemleri


Bouncia originally designed double connection systems make the whole water park very stable and robust even in the bad weather. Bouncia orijinal olarak tasarlanmış çift bağlantı sistemleri, tüm su parkını kötü hava koşullarında bile çok kararlı ve sağlam hale getirir. This connection system is patent protected. Bu bağlantı sistemi patent korumalıdır.

 

4. ücretsiz özelleştirme hizmeti


We have rich experience in aqua park customization service. Aqua park özelleştirme hizmetinde zengin deneyime sahibiz. If you want to create your very own park, just send us a drawing of your water area, our designer can design anunique park to fit your area, it's free! Kendi parkınızı oluşturmak istiyorsanız, bize su alanınızın bir çizimini gönderin, tasarımcımız bölgenize uyacak anunique parkı tasarlayabilir, ücretsiz!

 

5. fabrika fiyatı


Şişme su parkında eşit kalite seviyesine dayanarak, doğrudan Bouncia'dan sipariş vermek, diğer markadan sipariş vermeden 3 kat maliyet tasarrufu sağlayabilir.

 

İşçilik avantajları

 

1)Reinforcement. 1) Beton. We make reinforcements at every weak points like welding seams, inside baffles, corners ect. Kaynak dikişleri, bölmeler, köşeler vb.Gibi her zayıf noktada takviye yapıyoruz.

   

2)Durable parts. 2) Dayanıklı parçalar. All our parts like handles, anchor rings are welded instead of glue, it's not easy to peel off. Kulplar, çapa halkaları gibi tüm parçalar tutkal yerine kaynaklanmıştır, soyulması kolay değildir.

   

3)Durable anchor ring. 3) Dayanıklı çapa halkası. For anchor rings, we always use 316 stainless steel material which last longer than other Ankraj halkaları için her zaman diğerlerinden daha uzun ömürlü 316 paslanmaz çelik malzeme kullanırızsuda metal, özellikle tuzlu su.

    

-02-
Geçmiş

Bouncia ticari bir şirket olmanın bir fabrika daha önce kısa bir süre olmuştu. Kalite kontrol edebilmek için

daha kolay ve maliyeti gidin, biz 2009 yılında kendi fabrika kurdu.

Başlangıçta, sadece 12 çalışanı var, 1000 sqaure metre imkanları ve USD500, 000 yıllık satış at

1. yıl.

Sonra birkaç yıl birikimi müşterilerine, deneyim ve bilgi şişme su parkı oyunları, Bouncia

Yeni fabrikaya Mart 2014 yılında taşınmış, yeni İmkanları öncekine daha--dan 3 kat daha büyük,

Biz de daha fazla makine ve şimdi üretim kapasitesi emretti ve yıllık satışları daha büyük 4 kez daha önce.

Ayrıca, bu yıl beri biz bazı ünlü markası ile çalışmaya başlayan, bu bazı detayları geliştirmemize yardımcı olur.

-03-
Hizmet

Bouncia, şişme su sporları ve diğer hava geçirmez şişme alanlarına odaklanmıştır, her türlü şişme yapan fabrikalardan daha profesyoneliz.

Biz sadece ürünler sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda sizin için sulotion sağlayabiliyoruz. Size uygun bir ürün bulamazsanız, bize aşağıdaki noktaları söyleyebilirsiniz, ardından Kanada'daki Harrion su sporları için yaptığımız gibi sizin için su parkını özelleştiriyoruz.

1) Su parkı, göl, deniz veya diğer bölgeleri nereye kurmak istiyorsunuz?
2) Su alanınız nedir?
3) Su derinliğiniz nedir?
4) Bütçeniz nedir?

-04-
Ekibimiz

Firmamız bu bölümler vardır:

  • Satış departmanı
  • R & Ge
  • Alırken departmanı
  • Üretim departmanı

İletişim bilgileri